Agrimex, spol. s r.o. Agrimex, spol. s r.o.
 

Aktuality

Novinkou v ceníku je chladicí kapalina  Antifreeze G12EVO, odpovídající normě VW TL 774/L. Je dodávána jako koncentrát. Používá...
DOVOLUJEME SI UPOZORNIT NAŠE ZÁKAZNÍKY, ŽE K OCHRANĚ VAŠEHO ZDRAVÍ STÁLE NABÍZÍME K PRODEJI NÁŠ VÝROBEK  SANAG...

Vítejte na stránkách společnosti Agrimex

Vítejte na nových stránkách firmy Agrimex spol. s r.o. Třebíč., Vašeho dodavatele autochemie, autokosmetiky a teplonosných kapalin.

Cílem nové webové prezentace je poskytnout Vám kompletní přehled o naší firmě. Naleznete zde informace, týkající se profilu společnosti, získaných certifikátů a licencí, nechybí zde ani kontaktní telefony a mailové adresy na jednotlivé zaměstnance firmy.
Formou aktuálních informací Vás budeme pravidelně informovat o novinkách ve firmě, nových výrobcích, prodejních akcích apod.
Mezi hlavní rubriky webových stránek patří katalog, který nabízí kompletní přehled našich výrobků. Z oblasti autochemie to jsou nemrznoucí chladicí kapaliny, ostřikovače, brzdové a technické kapaliny, z autokosmetiky rozmrazovače, technické spreje, přípravky pro vnější i vnitřní péči o automobil aj. Významnou produkční oblast tvoří teplonosné kapaliny pro solární, topné, chladicí systémy a tepelná čerpadla. 
Každý nabízený produkt obsahuje kromě kódu a standardní ceny i stručný popis, fotografii výrobku, ke stažení nechybí ani bezpečnostní list. 
Stávajícím i novým obchodním partnerům jsou určeny kontaktní údaje na naše obchodní zástupce včetně údajů o příslušném regionu.
Máte zde i možnost stáhnout si dokumenty jako jsou propagační materiály, certifikáty, standardní ceníky.

Věříme, že naše nové stránky Vám pomůžou při rozšiřování či navázání obchodní spolupráce s naší společností. Vaše případné náměty či připomínky rádi využijeme ke zkvalitňování našich výrobků a služeb.

Jiří Malena, jednatel firmy