Agrimex, spol. s r.o. Agrimex, spol. s r.o.
 

Aktuality

 Zásady zpracování osobních údajů   Agrimex, spol. s.r.o. IČ: 18127495 se sídlem Kojetice 160, 675 23 Kojetice na Moravě ...
Kapalina s obsahem speciálních protikorozních přísad bez silikátů, která zajišťuje vysokou účinnost organických inhibitorů koroze....

NOVINKY OD FIRMY ELYSATOR

Pro zajištění protikorozní ochrany nabízí firma AGRIMEX, spol. s r.o. nejen řadu inhibitorů do náplní chladících a topných systémů, ale i možnost dodávky zařízení od švýcarské firmy ELYSATOR.

Jedním z těchto nabízených zařízení je ELYSATOR trio, které současně vodu v chladících či topných systémech odplyňuje, vytváří katodickou ochranu a magnetickým filtrem zabraňuje tvorbě usazenin.

Na obdobném principu pracuje i další zařízení SorbOx, které oběhovou vodu demineralizuje, odstraňuje kyslík i další plyny z cirkulující vody, vytváří katodickou protikorozní ochranu a odlučuje korozní částice pomocí magnetického filtru.

Bez zdroje vnější energie pracuje zařízení Purotap, odstraňující z vody sulfáty, nitráty a chloridy. Výsledným produktem je plně demineralizovaná a desalinovaná voda, vhodná pro plnění energetických systémů.

Další informace Vám podá Ing. Coufal, obchodně-technický zástupce společnosti AGRIMEX, spol. s r.o., tel. 777 680 537.